IV SZKOLNY TURNIEJ E-SPORTOWY

Prawdziwe sportowe emocje i duże zainteresowanie, które towarzyszyło rozegranemu w naszej szkole
III Turniejowi E-SPORTOWEMU jest powodem kontynuacji tej zabawy. Dnia 31 Maja 2021.r Zapraszamy Serdecznie Uczniów szkół Podstawowych jak i Średnich na Czwartą Edycję E-Sportowych zmagań.

W Grze COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE

W tym roku turniej odbędzie się częściowo na własnym sprzęcie w domu ze względu na obecną sytuacje epidemiologiczną. Finał turnieju odbędzie się w dniu 01.06.2021r. od godziny 9:00 w budynku Zespołu Szkół Zawodowych im. St. Wyspiańskiego w Bobowej.

31 maja od godziny 16:00 rozpoczną się eliminacje. Na zwycięzców czekają nagrody. Organizatorami turnieju są uczniowie technikum informatycznego wraz z nauczycielami. Rejestracja drużyn do 30.05.2021 godz. 20:00.

Zapraszamy do rejestracji drużyn na stronie turnieju cs.zsz.bobowa.pl.

Previous Article
Next Article