Drodzy ósmoklasiści!

Dobiega końca czas Waszej nauki w szkole podstawowej.
Przed Wami niebawem jeden z najważniejszych wyborów w życiu… Pewnie dziś tak o tym nie myślicie, ale wybór szkoły ponadpodstawowej często decyduje o Waszej przyszłości, o tym kim będziecie, gdzie rzuci Was los i jaki będzie Wasz status społeczny. Wybór ten przypadł na niełatwy czas trwania jeszcze pandemii koronawirusa, która wiele zmieniła w istotnych dziedzinach życia. Między innymi dlatego nie możemy zaprosić Was na tradycyjne dni otwarte do naszej szkoły.

Jako Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Wyspiańskiego w Bobowej chcemy zaproponować Wam wybór naszej szkoły jako dalszej drogi kształcenia. Wielu Waszych starszych kolegów tak uczyniło, doceniając rynkową atrakcyjność oferowanych zawodów, wieloletnie doświadczenie w kwestii szkolnictwa zawodowego, dobrze przygotowaną kadrę oraz profesjonalną bazę, jako podstawę skutecznego kształcenia. Bardzo ważna w dobie pandemii okazała się możliwość nauki i odbywania praktyk w pobliżu miejsca zamieszkania. Wszystkie zawody proponowane przez naszą placówkę znajdują się w czołówce zapotrzebowania na rynku pracy, dając również szansę atrakcyjnego wynagrodzenia.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej szkole zapraszamy Was do zapoznania się z udostępnionymi poniżej materiałami informacyjnymi. Szkoła nasza, od tak dawna funkcjonująca w Bobowej najlepszą rekomendację otrzymuje od kilku już tysięcy absolwentów, którzy dobrze przygotowani, odnaleźli swoje miejsce w życiu i dziś z sentymentem wspominają spędzone tutaj lata. Mamy nadzieję, że wielu z Was dołączy do naszej społeczności.

ZAPRASZAMY REKRUTACJA.ZSZ.BOBOWA.PL

Previous Article
Next Article