AKTUALNOŚCI

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
  Rozpoczynamy nowy rok szkolny 4.09.2023
 • Podsumowanie działań związanych z realizacja projektu „Nauka nie ma granic”
  Projekt ” NAUKA NIE MA GRANIC ” w całości finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu ERASMUS+. Nr projektu 2021-2-PL01-KA122-SCH-000041866             Projekt mobilności zagranicznej „Nauka nie ma granic” w sektorze Edukacja Szkolna z programu ERASMUS+, to przedsięwzięcie realizowane przez Zespół Szkół Zawodowych w Bobowej. Głównym celem projektu jest podniesienie kompetencji językowych uczniów. Udział w projekcie był okazją … Czytaj więcej.
 • Projekt unijny ,,Aktywni Górą’’
  Gorlicki Hufiec Pracy realizuje projekt „Aktywni górą!” dla młodzieży ze szkół zawodowych powiatu gorlickiego. Maria Ćwikła, Magdalena Szarata, Mateusz Król oraz Adrian Majcher reprezentują Zespół Szkół Zawodowych im. S. Wyspiańskiego w Bobowej, gdzie uczą się w zawodzie fryzjer, sprzedawca, kelner, elektryk oraz monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Uczestnicy gorlickiego Hufca Pracy podczas projektu … Czytaj więcej.
 • Zakończenie roku szkolnego 2022/2023
  Harmonogram zakończenia: godz. 7:45 – zbiórka w szkole i przemarsz z pocztem sztandarowym do Kościoła Parafialnego w Bobowej godz. 8:00 – Msza Święta w Kościele Parafialnym w Bobowej godz. 9:00 – Uroczysta Akademia na zakończenie roku szkolnego Obowiązuje strój galowy.
 • Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Chłopców OHP
  Uczniowie szkoły branżowej w ZSZ w Bobowej dodatkowo mogą liczyć na potężne wsparcie gorlickiej komendy Ochotniczego Hufca Pracy, nie tylko w organizacji praktyk zawodowych. Dzięki tej współpracy biorą udział w wycieczkach, imprezach kulturalnych oraz zawodach sportowych różnego szczebla. Oto przykład z ostatnich dni: Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Chłopców OHP odbył się 18 maja w Hali … Czytaj więcej.