ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO

Organizacja Rady Pedagogicznej
w roku szkolnym 2023/2024

Komisja przedmiotów ogólnokształcących:

Przewodnicząca – Ewa Brońska

Zastępca – Karolina Paluch

Komisja przedmiotów zawodowych:

Przewodnicząca – Alicja Iwańska

Zastępca – Janusz Średniawa

Członkowie – nauczyciele przedmiotów zawodowych

Opiekun Samorządu Uczniowskiego:

– Janusz Średniawa

Opiekunowie Sztandaru:

– Janusz Średniawa

– Piotr Ptaszkowski

Szkolne Koło Wolontariatu:

– ks. Paweł Łebski

– Jakub Gagatek

Protokolant Rady Pedagogicznej:

– Karolina Paluch

Aktualizacja strony internetowej:

– Tomasz Gucwa

– Renata Pękala

– Janusz Średniawa – tekst

– Piotr Ptaszkowski – zdjęcia

– przewodniczący Sam. Uczniowskiego

Komisja stypendialna:

Przewodnicząca – Alicja Iwańska

Op. Samorządu Uczniowskiego – Janusz Średniawa

Pedagog – Anna Szumińska

Kierownik internatu – Cecylia Ligęza

Kronika Szkoły:

– Renata Pękala

– Beata Forczek-Serafin

– Tomasz Gucwa

Układanie planu lekcji:

– Renata Pękala

Dekoracja szkoły:

– Maria Gucwa

– ks. Paweł Łebski

– Beata Forczek-Serafin

Koordynator ds. bezpieczeństwa:

Przewodniczący – Janusz Średniawa

Członek – Cecylia Ligęza

Komisja ds. rekrutacji i promocji:

Przewodniczący – Piotr Ptaszkowski

Zastępca – Alicja Iwańska

Członkowie – wszyscy nauczyciele

Zespół wychowawczy i profilaktyczny:

Przewodnicząca – Anna Szumińska

Zastępca – Maria Gucwa

Członkowie – Cecylia Ligęza, ks. Paweł Łebski oraz wychowawcy poszczególnych klas

Komisja kontroli wykorzystywania zwolnień lekarskich:

– Anna Janota

– Cecylia Ligęza

Dni wolne w roku szkolnym 2023/2024

Dla uczniów Technikum oraz Branżowej Szkoły I stopnia:

29-30.04.2024 r., 02.05.2024 r., 06-10.05.2024 r., 31.05.2024 r., 20.06.2024 r.

Dyżury dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców:

NauczycielDzieńGodzina dostępności
Wojciech SzafraniecPoniedziałek8:30 – 9:30
Beata Forczek-SerafinWtorek Środa11:25 – 12:15 9:25 – 9:40
Justyna ZborowskaWtorek13:05 – 14:00
Grzegorz BoguszPoniedziałek11:45 – 12:15
Magdalena ChmuraPoniedziałek19:00 – 20:00
Paweł SzuraŚroda8:30 – 9:30
Justyna WiejaczkaPoniedziałek9:35 – 10:35
Karolina PaluchPiątek10:30 – 11:30
Małgorzata SzperaCzwartek14:00 – 15:00
Renata PękalaPoniedziałek 7:30 – 8:30
Jolanta ForczekWtorek9:40 – 10:40
Jakub GagatekPoniedziałek Środa11:30 – 12:15 14:45 – 15:00
Maria GucwaWtorek12:00 – 13:00
Patrycja KukWtorek Piątek12:35 – 13:05 13:30 – 14:00
Piotr PtaszkowskiŚroda11:20 – 12:20
Iwona KaliszŚroda7:00 – 8:00
Józef IgielskiŚroda 14:45 – 15:15
Ewa BrońskaPoniedziałek9:40 – 10:40
ks. Paweł ŁebskiPoniedziałek10:25 – 11:25
Jasińska BarbaraWtorek11:30 – 12:30
Krzysztof FlądroCzwartek Piątek14:45 – 15:15 10:30 – 11:00
Alicja IwańskaPoniedziałek9:00 – 10:00
Tomasz MagieraPoniedziałek14:00 – 15:00
Janusz ŚredniawaWtorek10:30 – 11:30
Patrycja KruczekCzwartek13:30 – 14:00
Sylwester SzczepanekCzwartek14:45 – 15:15
Tomasz GucwaCzwartek14:00 – 15:00
Tomasz SkórskiPoniedziałek Czwartek15:35 – 16:05 15:35 – 16:05
Joanna WiejaczkaPiątek8:00 – 9:00
Sławomir SzafraniecWtorek13:05 – 14:05
Cecylia LigęzaPiątek15:00 – 16:00