Drodzy Uczniowie, wakacje dobiegły końca, czas wracać do szkoły 🙂

Serdecznie zapraszamy Was na uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Spotykamy się wszyscy w budynku szkoły – 1 września o godzinie 7.45

Następnie wspólnie, wraz ze sztandarem szkoły udamy się do Kościoła Parafialnego w Bobowej na Mszę Świętą o godz. 8.00

Po powrocie do szkoły gromadzimy się w sali gimnastycznej, gdzie nastąpi Uroczysta Inauguracja rozpoczynającego się roku szkolnego, po czym uczniowie poszczególnych klas spotkają się z wychowawcami w salach wg. wykazu zamieszczonego na tablicy ogłoszeń.

            W tym dniu obecność jest obowiązkowa, obowiązuje odświętny strój oraz przestrzeganie istniejących nadal obostrzeń sanitarnych. Mając powyższe na uwadze, w szkole w okresie wakacji poczyniono wiele starań, abyście mogli wrócić do maksymalnie odnowionej i bezpiecznej placówki.

                         Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne ZSZ w Bobowej

Previous Article
Next Article