Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum nr 2 w ZSZ w Bobowej

Liczba wolnych miejsc: 6

NazwiskoImięDecyzja
AdamczykSzymon Miłosznieprzyjęty
DobroszekArkadiusznieprzyjęty
DylMarcinprzyjęty
FećKamil Kacperprzyjęty
FećSebastian Marcinprzyjęty
FraniakJakubnieprzyjęty
GawlikTomaszprzyjęty
GontarzJakubprzyjęty
GórskiPrzemysławprzyjęty
GryzłoBartłomiejprzyjęty
GryzłoWojciechprzyjęty
JanusAdamprzyjęty
KamińskiMichałprzyjęty
KiełbasaMarcinnieprzyjęty
KierzekJakubnieprzyjęty
KłapaczMichałnieprzyjęty
KłodnickaKlaudianieprzyjęty
KmakBartłomiejnieprzyjęty
KoszykPrzemysławprzyjęty
KrokWeronikanieprzyjęty
KrólKacperprzyjęty
KrólKrystianprzyjęty
KrólSzymonnieprzyjęty
KruczekJakubnieprzyjęty
LepaDariuszprzyjęty
LichońTomasznieprzyjęty
LigęzaKacpernieprzyjęty
ŁacnyMateusz Igornieprzyjęty
MadejŁukasznieprzyjęty
MatusikKarolinanieprzyjęty
MigaczWiktornieprzyjęty
MólJakubprzyjęty
MuchaAdrianprzyjęty
MuchaDanielnieprzyjęty
ObrzutFranciszeknieprzyjęty
PaterJakubnieprzyjęty
PiechnikJurandnieprzyjęty
PurgalDanielprzyjęty
RodakBartoszprzyjęty
RutkaJakubnieprzyjęty
SemlaSzymonprzyjęty
SkrabaKarolnieprzyjęty
SmalecJakub Waldemarnieprzyjęty
SmosznaKamilprzyjęty
SobolewskiMikołajprzyjęty
StawiarzMateuszprzyjęty
StępieńKacpernieprzyjęty
SzymczykMarcelinanieprzyjęty
ŚliwaKacpernieprzyjęty
ŚliwaWiktornieprzyjęty
TubekKacpernieprzyjęty
WitekDominiknieprzyjęty
WojtaczkaKrzysztofnieprzyjęty
WojtanowskiJakubprzyjęty
WróbelMateusznieprzyjęty
ZawiślakKrystiannieprzyjęty
ZieleńWojtekprzyjęty
OddziałNajniższa liczba punktów
(1TI) [O] Technik informatyk (ang-niem)61
(1TS) [O] Technik pojazdów samochodowych (ang-niem)60.75

Data publikacji listy: …………………………………………………

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

Branżowa Szkoła I Stopnia (w ZSZ w Bobowej)

Liczba wolnych miejsc: 12

NazwiskoImięDecyzja
BaraMartynanieprzyjęty
BoguszJakub Piotrnieprzyjęty
BoguszJoanna Zuzannaprzyjęty
BrończykKrystiannieprzyjęty
ChramęgaSebastiannieprzyjęty
CiepielowskiMichałprzyjęty
DęboszSebastianprzyjęty
DobroszekArkadiusznieprzyjęty
FećKamil Kacpernieprzyjęty
FećSebastian Marcinnieprzyjęty
FryczekMartanieprzyjęty
GajewskiMichałnieprzyjęty
GARGULABŁAŻEJprzyjęty
GawlikTomasznieprzyjęty
GąsiorKarolnieprzyjęty
GryzłoBartłomiejnieprzyjęty
GucwaBarbaranieprzyjęty
HołdaPawełprzyjęty
IwańskiSzymonnieprzyjęty
JamkaMateuszprzyjęty
JamrózKrzysztofprzyjęty
JanusAdamnieprzyjęty
JędrusikKrzysztofprzyjęty
KamińskiMichałnieprzyjęty
KamińskiPawełprzyjęty
KoszykPrzemysławnieprzyjęty
KrólDawidprzyjęty
KrólKacpernieprzyjęty
KrólKajetan Stanisławprzyjęty
KruczekJakubprzyjęty
KwarcinskiKacperprzyjęty
LepaDariusznieprzyjęty
LeśniowskiKarolnieprzyjęty
LigęzaAgataprzyjęty
LigęzaKacpernieprzyjęty
LigęzaMarcinnieprzyjęty
MachałowskiMichałnieprzyjęty
MichalikJulianieprzyjęty
MotykaKrzysztofnieprzyjęty
MrukSulpicjusznieprzyjęty
MuchaAdriannieprzyjęty
MuchaDanielnieprzyjęty
MuchaMonikaprzyjęty
MyśliwiecJakubnieprzyjęty
MyśliwiecMaciejnieprzyjęty
ObrzutPatrycjanieprzyjęty
OrłowskaEdytaprzyjęty
OrłowskaPatrycjaprzyjęty
PawlikPatrycjaprzyjęty
SemlaOliwiaprzyjęty
SemlaSzymonnieprzyjęty
SmalecJakub Waldemarnieprzyjęty
SmosznaKamilnieprzyjęty
SobolewskiMikołajnieprzyjęty
StawiarzMateusznieprzyjęty
StecDominikanieprzyjęty
StępieńDawidnieprzyjęty
ŚmiertkaSławomirnieprzyjęty
ŚwiniarskaMartynaprzyjęty
TabiśDariusznieprzyjęty
TarasekMagdaprzyjęty
TarasekSebastianprzyjęty
TurekDominiknieprzyjęty
WojtanowskiJakubnieprzyjęty
WronaSylwesterprzyjęty
WróbelFilipnieprzyjęty
WróbelKacpernieprzyjęty
ZieleńWojteknieprzyjęty
ZychAnnaprzyjęty
OddziałNajniższa liczba punktów
(1aBS/1) [O] Sprzedawca (ang)49.85
(1aBS/2) [O] Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie (ang)28.5
(1bBS/2) [O] Elektryk (ang)72.15
(1bBS/4) [O] Fryzjer (ang)34.85
(1bBS/6) [O] Kucharz (ang)16
(1bBS/3) [O] Mechanik pojazdów samochodowych (ang)45.1
(1bBS/5) [O] Kelner (ang)77.7

Data publikacji listy: …………………………………………………

Previous Article
Next Article