Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum nr 2 (w ZSZ w Bobowej)

NazwiskoImięDecyzja
AdamczykSzymon Miłoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DobroszekArkadiuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DylMarcinzakwalifikowany
FećKamil Kacperzakwalifikowany
FećSebastian Marcinzakwalifikowany
FraniakJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GawlikTomaszzakwalifikowany
GontarzJakubzakwalifikowany
GórskiPrzemysławzakwalifikowany
GryzłoBartłomiejzakwalifikowany
GryzłoWojciechzakwalifikowany
JanusAdamzakwalifikowany
KamińskiMichałzakwalifikowany
KiełbasaMarcinniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KierzekJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KłapaczMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KłodnickaKlaudianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KmakBartłomiejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KoszykPrzemysławzakwalifikowany
KrokWeronikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KrólKacperzakwalifikowany
KrólKrystianzakwalifikowany
KrólSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KruczekJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LepaDariuszzakwalifikowany
LichońTomaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LigęzaKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŁacnyMateusz Igorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
MadejŁukaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MatusikKarolinaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MigaczWiktorzakwalifikowany
MólJakubzakwalifikowany
MuchaAdrianzakwalifikowany
MuchaDanielniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ObrzutFranciszekniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PaterJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PiechnikJurandniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
PurgalDanielzakwalifikowany
RodakBartoszzakwalifikowany
RutkaJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SemlaSzymonzakwalifikowany
SkrabaKarolniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
SmalecJakub Waldemarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SmosznaKamilzakwalifikowany
SobolewskiMikołajzakwalifikowany
StawiarzMateuszzakwalifikowany
StępieńKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzymczykMarcelinaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŚliwaKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŚliwaWiktorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TubekKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WitekDominikniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WojtaczkaKrzysztofniezakwalifikowany
WojtanowskiJakubzakwalifikowany
WróbelMateuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZawiślakKrystianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZieleńWojtekzakwalifikowany
OddziałNajniższa liczba punktów
(1TI) [O] Technik informatyk (ang-niem)61
(1TS) [O] Technik pojazdów samochodowych (ang-niem)60.75

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Branżowa Szkoła I Stopnia (w ZSZ w Bobowej)

NazwiskoImięDecyzja
BaraMartynaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BoguszJakub Piotrniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BoguszJoanna Zuzannazakwalifikowany
BrończykKrystianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ChramęgaSebastianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
CiepielowskiMichałzakwalifikowany
DęboszSebastianzakwalifikowany
DobroszekArkadiuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
FećKamil Kacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
FećSebastian Marcinniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
FryczekMartaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GajewskiMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GARGULABŁAŻEJzakwalifikowany
GawlikTomaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GąsiorKarolniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GryzłoBartłomiejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GucwaBarbaraniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
HołdaPawełzakwalifikowany
IwańskiSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JamkaMateuszzakwalifikowany
JamrózKrzysztofzakwalifikowany
JanusAdamniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JędrusikKrzysztofzakwalifikowany
KamińskiMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KamińskiPawełzakwalifikowany
KoszykPrzemysławniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KrólDawidzakwalifikowany
KrólKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KrólKajetan Stanisławzakwalifikowany
KruczekJakubzakwalifikowany
KwarcinskiKacperzakwalifikowany
LepaDariuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LeśniowskiKarolniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LigęzaAgatazakwalifikowany
LigęzaKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LigęzaMarcinniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MachałowskiMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MichalikJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MotykaKrzysztofniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MrukSulpicjuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MuchaAdrianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MuchaDanielniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MuchaMonikazakwalifikowany
MyśliwiecJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MyśliwiecMaciejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ObrzutPatrycjaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
OrłowskaEdytazakwalifikowany
OrłowskaPatrycjazakwalifikowany
PawlikPatrycjazakwalifikowany
SemlaOliwiazakwalifikowany
SemlaSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
SmalecJakub Waldemarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SmosznaKamilniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SobolewskiMikołajniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
StawiarzMateuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
StecDominikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
StępieńDawidniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
ŚmiertkaSławomirniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŚwiniarskaMartynazakwalifikowany
TabiśDariuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TarasekMagdazakwalifikowany
TarasekSebastianzakwalifikowany
TurekDominikniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WojtanowskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WronaSylwesterzakwalifikowany
WróbelFilipniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WróbelKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZieleńWojtekniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZychAnnazakwalifikowany
OddziałNajniższa liczba punktów
(1aBS/1) [O] Sprzedawca (ang)49.85
(1aBS/2) [O] Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie (ang)28.5
(1bBS/2) [O] Elektryk (ang)72.15
(1bBS/3) [O] Mechanik pojazdów samochodowych (ang)45.1
(1bBS/4) [O] Fryzjer (ang)34.85
(1bBS/5) [O] Kelner (ang)77.7
(1bBS/6) [O] Kucharz (ang)16

Lista kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Technikum nr 2 (w ZSZ w Bobowej)

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia: 60.75

NazwiskoImięDecyzja
AdamczykSzymon Miłoszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DobroszekArkadiuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
FraniakJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KiełbasaMarcinniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KierzekJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KłapaczMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KłodnickaKlaudianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KmakBartłomiejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KrokWeronikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KrólSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KruczekJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LichońTomaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LigęzaKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŁacnyMateusz Igorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
MadejŁukaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MatusikKarolinaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MuchaDanielniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ObrzutFranciszekniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PaterJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
PiechnikJurandniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
RutkaJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SkrabaKarolniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
SmalecJakub Waldemarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
StępieńKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SzymczykMarcelinaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŚliwaKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ŚliwaWiktorniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TubekKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WitekDominikniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WojtaczkaKrzysztofniezakwalifikowany
WróbelMateuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZawiślakKrystianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)

Lista kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

Branżowa Szkoła I Stopnia (w ZSZ w Bobowej)

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia: 16

NazwiskoImięDecyzja
BaraMartynaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BoguszJakub Piotrniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
BrończykKrystianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ChramęgaSebastianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
DobroszekArkadiuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
FećKamil Kacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
FećSebastian Marcinniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
FryczekMartaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GajewskiMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GawlikTomaszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GąsiorKarolniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GryzłoBartłomiejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
GucwaBarbaraniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
IwańskiSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
JanusAdamniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KamińskiMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KoszykPrzemysławniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
KrólKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LepaDariuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LeśniowskiKarolniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LigęzaKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
LigęzaMarcinniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MachałowskiMichałniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MichalikJulianiezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MotykaKrzysztofniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MrukSulpicjuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MuchaAdrianniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MuchaDanielniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MyśliwiecJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
MyśliwiecMaciejniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ObrzutPatrycjaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SemlaSzymonniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
SmalecJakub Waldemarniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SmosznaKamilniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
SobolewskiMikołajniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
StawiarzMateuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
StecDominikaniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
StępieńDawidniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 2 preferencji)
ŚmiertkaSławomirniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TabiśDariuszniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
TurekDominikniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WojtanowskiJakubniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WróbelFilipniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
WróbelKacperniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
ZieleńWojtekniezakwalifikowany
(zakwalifikowany z 1 preferencji)
Previous Article
Next Article