Zakończenie roku w Zespole Szkół Zawodowych w Bobowej

Uroczystą Mszą Świętą w kościele parafialnym w Bobowej rozpoczęło się zakończenie kolejnego roku szkolnego w Zespole Szkół Zawodowych. To kolejny, trudny, naznaczony pandemią rok. Jego podsumowanie także odbyło się z zachowaniem obowiązujących nadal obostrzeń sanitarnych. Szczególnymi gośćmi na tej ważnej dla szkoły uroczystości byli starosta powiatu gorlickiego Pani Maria Gubała oraz komendant gorlickiego oddziału OHP.

Pani Starosta, w asyście dyrektora szkoły Wojciecha Szafrańca, dokonała wręczenia nagród uczniom wyróżniającym się w nauce oraz innych dziedzinach związanych z funkcjonowaniem placówki. W tym dniu pożegnano także absolwentów w osobach uczennic i uczniów klasy trzeciej Szkoły Branżowej. Stosowne widowisko słowno-muzyczne oraz pamiątkowe upominki przygotowali ich młodsi koledzy wraz z Samorządem Uczniowskim. Dla wielu dużym, pozytywnym zaskoczeniem okazał się występ wokalny nauczyciela naszej szkoły- Pana Jakuba Gagatka.
Były życzenia, okolicznościowe podziękowania, kwiaty i wiele ciepłych słów na pożegnanie. Wyrażono także nadzieję na zdrowe, spokojne wakacje i szczęśliwy powrót do szkoły we wrześniu.

Czas zdalnego nauczania wykorzystano w naszej szkole do przeprowadzenia wielu remontów i modernizacji, które zdecydowanie poprawiły estetykę pomieszczeń oraz bezpieczeństwo i komfort nauki. Za bardzo duży wkład pracy we wszystkie te działania dyrektor szkoły w szczególny sposób podziękował pracownikom administracji i obsługi, wręczając im okolicznościowe upominki.

opracował: Janusz Średniawa

Previous Article
Next Article