Drodzy ósmoklasiści :)

W okresie trwającej rekrutacji zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby indywidualnie lub z rodzicami odwiedzić naszą szkołę, poznać warunki lokalowe, bazę dydaktyczną, porozmawiać z nauczycielami czy po prostu zobaczyć klasopracownie przedmiotowe do nauki informatyki, budownictwa, fryzjerstwa czy mechaniki pojazdów samochodowych.

Będzie to możliwe od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00

Istnieje również możliwość zapoznania się z ofertą przyszkolnego internatu.

Zapoznamy Was także z bogatą ofertą zajęć pozalekcyjnych.

Po wcześniejszym uzgodnieniu zapraszamy także zorganizowane grupy uczniów. Zapewniamy właściwe bezpieczeństwo sanitarne.

Obecnie trwa elektroniczny nabór do:

  • Technikum
  • Branżowej Szkoły I Stopnia

Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Wyspiańskiego to ponad 120 lat doświadczenia w realizacji szkolnictwa zawodowego w tym regionie, to tysiące absolwentów, którzy doskonale znaleźli się na rynku pracy. Możesz dołączyć do nas i TY.

                                        SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Previous Article
Next Article