Turniej E-Sportowy – Dzień Dziecka

Dnia 1 Czerwca 2021.r zapraszamy serdecznie uczniów naszej szkoły na Turniej E-Sportowy
Organizowany z okazji Dnia Dziecka. Rozgrywki będą odbywały się w grach Counter Strike: Global Offensive oraz Fifa 20. Rozgrywki odbędą się w naszej szkole. Mecze w grze CS:GO będą się odbywały tylko i wyłącznie w trybie Skrzydłowy. Na zwycięzców czekają nagrody. Organizatorami turnieju są uczniowie technikum informatycznego wraz z nauczycielami. Dla Wygranych czekają ciekawe nagrody.

Aby wziąć udział w turnieju należy mieć ukończone 13 lat zapoznać się z regulaminem, być uczniem ZSZ Bobowa, wypełnić formularz zgłoszeniowy do 31.05.2021 godz. 22:00 na stronie turnieju oraz jeżeli nie masz 18 lat wysłać zdjęcie uzupełnionej zgody podpisanej przez rodzica na podany adres e-mail.
Problemy? Pytania? Skontaktuj się z nami poprzez podany adres e-mail:
turniejcsgozszbobowa2@gmail.com

Previous Article
Next Article