Regionalne mistrzostwa OHP w halowej piłce nożnej chłopców regionu nowosądeckiego

Dnia 15 marca, na hali widowiskowo-sportowej w Łącku, rozegrane zostały Regionalne mistrzostwa OHP w halowej piłce nożnej chłopców regionu nowosądeckiego. Organizatorem zawodów była Małopolska WK OHP w Krakowie oraz 6-34 Hufiec Pracy w Starym Sączu. Celem spotkania było wyłonienie reprezentantów regionu nowosądeckiego do wojewódzkich mistrzostw w Gorlicach. Do turnieju przystąpiło 5 reprezentacji: 6-32 Hufiec Pracy w Limanowej, 6-1 Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Nowym Sączu, CKiW
w Szczawnicy-Jabłonce, 6-38 Hufiec Pracy w Gorlicach oraz 6-34 Hufiec Pracy w Starym Sączu. Zwycięzcą turnieju została reprezentacja gospodarzy z Hufca Pracy w Starym Sączu. Drugie miejsce wywalczyła drużyna z Nowego Sącza, natomiast trzecie miejsce zajęła jednostka z Gorlic, w składzie której  byli uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej: Maksymilian Antosz, Jakub Kruczek, Arkadiusz Majcher, Szymon Budzyn, Krzysztof Jędrusik, Patryk Waniołek i Michał Ciepielowski.

Previous Article
Next Article