Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Chłopców OHP

Uczniowie szkoły branżowej w ZSZ w Bobowej dodatkowo mogą liczyć na potężne wsparcie gorlickiej komendy Ochotniczego Hufca Pracy, nie tylko w organizacji praktyk zawodowych. Dzięki tej współpracy biorą udział w wycieczkach, imprezach kulturalnych oraz zawodach sportowych różnego szczebla.

Oto przykład z ostatnich dni:

Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Chłopców OHP odbył się 18 maja w Hali Sportowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej. W wydarzeniu, łącznie z gospodarzami, udział wzięło piętnaście jednostek Małopolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP. Drużyny w drodze losowania zostały podzielone na trzy grupy i przystąpiły do rozgrywek w systemie każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju została drużyna Hufca Pracy z Gorlic, składająca się w całości z uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej. Reprezentantami byli: Mateusz Król, Filip Antosz, Szymon Budzyn, Mateusz Kornaś. Turniej zakończył Komendant Wojewódzki Paweł Leśniak, wręczając zwycięskim drużynom puchary i medale oraz nagrody rzeczowe.

Previous Article
Next Article