Gratulujemy II kadencji

Szanowny Panie Dyrektorze

Serdeczne gratulacje z okazji wygrania konkursu na kolejną kadencję dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych im. St. Wyspiańskiego w Bobowej!

Pana zaangażowanie, determinacja i nieustanna troska o rozwój szkoły w mijających latach przyczyniły się do jej sukcesu. Dzięki Pana wizji, Zespół Szkół Zawodowych im. St. Wyspiańskiego znacząco rozwinął swoją ofertę edukacyjną, przyciągając coraz więcej uczniów, a także zdobył uznanie w oczach rodziców i nauczycieli. Pana zaangażowanie osobiste w życie szkoły oraz troska o dobro uczniów i współpracowników świadczą o prawdziwym przywództwie i pasji.

Życzymy Panu kolejnej owocnej kadencji na stanowisku dyrektora, pełnej dalszych sukcesów, realizacji ambitnych planów oraz nieustającej satysfakcji z pracy na rzecz młodzieży. Niech Pana wiedza, doświadczenie i wizja przekładają się na kolejne osiągnięcia, które wzmocnią pozycję Zespołu Szkół Zawodowych im. St. Wyspiańskiego na mapie placówek oświatowych.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Z wyrazami szacunku,
Grono Pedagogiczne i Pracownicy
Zespołu Szkół Zawodowych im. St. Wyspiańskiego w Bobowej

Previous Article
Next Article