OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W BOBOWEJ OGLASZA NABÓR NA WARSZTATY DLA RODZICÓW PN. ,, POSTAW NA RODZINE” edycja 2023

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W BOBOWEJ w ramach zadań mających na celu rozwój pomocy społecznej przystępuje do realizacji projektu socjalnego pn. „Postaw na rodzinę” – projekt finansowany z dotacji celowej budżetu państwa przy udziale środków własnych budżetu Gminy Bobowa.
W ramach realizacji projektu socjalnego Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza na cykl bezpłatnych warsztatów dla rodziców pn. „Postaw na rodzinę”. W ramach przedmiotowych spotkań rodzice będą mieć możliwość:
• podniesienia swoich kompetencji opiekuńczo-wychowawczych,
• udoskonalenia swoich umiejętności porozumiewania się z dziećmi,
• zdobycia praktycznej wiedzy, która pozwoli nawiązać głębsze relacje z dziećmi,
• nauczenia się dialogu i ukształtowania więzi opartych na wzajemnym szacunku.

Na czas uczestnictwa rodziców w warsztatach będzie zorganizowania opieka nad dziećmi i zaangażowany animator dziecięcy. Przewidywany okres realizacji warsztatów to maj 2023r. – grudzień 2023.

KONTAKT I ZAPISY: Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach, proszone są o zgłaszanie się do 28 kwietnia br. do Ośrodka Pomocy Społecznej w Bobowej, ul. Rynek 21, 38-350 Bobowa lub telefonicznie pod numerem 18 35 14 456.

Previous Article
Next Article