Nasz Uczeń Finalistą Prestiżowego Turnieju!

W dniu 4 stycznia 2023 roku, w Gliwicach odbyły się okręgowe eliminacje do 51 edycji ogólnopolskiego turnieju szkół budowlanych ZŁOTA KIELNIA. Ten prestiżowy turniej, przeznaczony wyłącznie dla uczniów szkół budowlanych z całej Polski, odbywa się co roku, w czasie trwania największych targów budownictwa w kraju – BUDMA – jako impreza towarzysząca.

Naszą szkołę reprezentowali tam uczniowie: Patryk Dębosz oraz Dawid Faron z klasy 3 aSB.

Uczeń Patryk Dębosz  zakwalifikował się do centralnego finału, który odbędzie się w dniach 31.01-3.02.2023 r. w Poznaniu. To bardzo duże osiągnięcie, zważywszy na liczną grupę uczestników eliminacji w Polsce oraz wysoki stopień trudności zadań turniejowych.
Patryk znalazł się w grupie 6 finalistów z całego kraju,  w swojej specjalności zawodowej. Dołączył tym samym do trzech uczniów naszej szkoły, którzy w poznańskim finale brali z powodzeniem udział w ubiegłych latach.

Składamy serdeczne gratulacje Patrykowi i trzymamy kciuki za powodzenie w zmaganiach finałowych.

                                                                       Opiekun ucznia: Janusz Średniawa

Previous Article
Next Article