KONKURS NA DYREKTORA ROKU PLACÓWKI EDUKACYJNEJ ROZSTRZYGNIĘTY!!!

Miło nam poinformować, że Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Wyspiańskiego w Bobowej
Pan Wojciech Szafraniec zajął 5 miejsce w Plebiscycie Gazety Krakowskiej oraz Dziennika Polskiego w wojewódzkiej kategorii Dyrektor Roku Placówki Edukacyjnej.
Plebiscyt trwał od 18.10.2022 r. do 12.12.2022 r. Organizatorem Konkursu Plebiscytowego była Polska Press
z siedzibą w Warszawie. Konkurs Plebiscytowy organizowany był lokalnie przez Oddział w Krakowie i prowadzony na łamach Gazety Krakowskiej oraz Dziennika Polskiego.

Pan Wojciech Szafraniec funkcję dyrektora pełni od 2018 r. Dyrektor dał się poznać całej społeczności szkolnej jako osoba odpowiedzialna, operatywna i bardzo zaangażowana w sprawy i życie szkoły. Cechuje go pozytywne nastawienie do pracy, otwartość na potrzeby innych oraz zwykła ludzka wrażliwość. Jest osobą kompetentną, doskonałym menagerem, otwartym na dialog, nowe pomysły i inicjatywy.

Ponadto, bardzo miło Nam poinformować, iż również Nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Wyspiańskiego w Bobowej, Opiekun Samorządu Uczniowskiego Pan Janusz Średniawa zajął ww. Plebiscycie zaszczytne 2 miejsce w Powiecie Gorlickim w kategorii „Nauczyciel Roku Szkoły Ponadpodstawowej”
z imponującym wynikiem 506 głosów.
Pan Janusz Średniawa w pracy wykazuje się wyjątkowo dużym zaangażowaniem, solidnością i otwartością.
Jest osobą kreatywną, przejawiającą zainteresowanie życiem szkoły i uczniów.

SERDECZNIE GRATULUJEMY SUKCESÓW!

Previous Article
Next Article