Kolejna wizyta żużlowców z Tarnowa w ZSZ

Na zaproszenia Dyrektora Szkoły Pana Wojciecha Szafrańca, prywatnie wielkiego fana tarnowskiej drużyny,
w ZSZ w Bobowej ponownie zjawili się zawodnicy wraz z trenerem i osobami towarzyszącymi, reprezentujący legendarne Jaskółcze Gniazdo, czyli drużynę Unii Tarnów.  Uczniowie naszej szkoły, a także goście ze szkoły podstawowej w Bobowej mogli obejrzeć oryginalne motocykle żużlowe oraz kombinezony zawodników, mogli usłyszeć wiele ciekawych informacji na temat „czarnego sportu” z tzw. pierwszej ręki. Nie zabrakło konkursów wiedzy o tarnowskiej drużynie, nagród i ciekawych gadżetów rozdawanych przez gości. Także oni otrzymali od gospodarza bardzo praktyczne upominki. Zauważamy coraz większe zainteresowanie tym sportem wśród młodzieży, która już kilkakrotnie grupowo uczestniczyła w zawodach rozgrywanych przez Jaskółki na tarnowskim stadionie.

                                                                   Relacja: Janusz Średniawa

Previous Article
Next Article