VII Mikołajkowy Turniej w piłce siatkowej

     Kolejny Mikołajkowy Turniej w piłce siatkowej o puchar Dyrektora ZSZ w Bobowej już za nami.
To sportowo-towarzyskie spotkanie uczniów szkół podstawowych z gminy Bobowa ze społecznością Zespołu Szkół Zawodowych ma na celu przede wszystkim integrację miejscowej młodzieży, dobrą zabawę, popularyzację zdrowego stylu życia poprzez uprawianie sportu masowego oraz kultywowanie zwyczajów okołoświątecznych. To także promocja szkoły jako dalszej drogi kształcenia absolwentów szkół podstawowych. Wszystkie drużyny już na wstępie otrzymują prezenty od pojawiającego się tam Mikołaja. Rywalizacja sportowa ma w tym dniu jakby drugoplanowe znaczenie.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom tegorocznej edycji oraz ich opiekunom i już dziś zapraszamy na spotkanie za rok.

                                    Katedra Wychowania Fizycznego ZSZ w Bobowej

Previous Article
Next Article