Zasłużona emerytura

Z dniem 28 lipca 2022 roku, na zasłużoną emeryturę przechodzi

                                     Pani Halina Żarnowska

W Zespole Szkół Zawodowych w Bobowej rozpoczęła pracę w 1981 roku, jako magazynier stołówki a następnie referent ds. żywienia. W 2004 roku dołączyła do zespołu obsługi szkoły, w którym pracowała do dnia dzisiejszego. W sumie przepracowała w naszej placówce 41 lat. Przez wszystkie te lata dała się poznać jako sumienny pracownik, dobrze wykonujący swoje obowiązki. Zawsze pogodna, otwarta na ludzi, z bardzo pragmatycznym nastawieniem do życia. Nawet w chwilach trudniejszych dla szkoły zachęcała innych do optymizmu i nadziei na lepsze czasy, w czym jak widać miała rację.

Pani Halinie raz jeszcze serdecznie dziękujemy za lata wspólnej pracy. Na emeryturze życzymy dużo zdrowia oraz realizacji planów, na które wcześniej być może nie było czasu. To miejsce, to także Pani szkoła, dlatego jest tutaj Pani zawsze mile widziana.

              Dyrektor, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi

Previous Article