Wybory do Młodzieżowej Rady Powiatu Gorlickiego rozstrzygnięte!

W dniach 24 i 26 maja w bobowskim ZSZ odbyły się wybory do nowopowstającej Młodzieżowej Rady Powiatu Gorlickiego. Uczniowie wybierali  spośród 12 kandydatów, dwóch przedstawicieli, którzy będą reprezentować naszą szkołę. Pięcioosobowa komisja wyborcza dopilnowała, aby wszystko odbywało się zgodnie z ordynacją wyborczą.

Największą liczbę głosów uzyskali uczniowie: Dawid Faron oraz Kacper Dziodzio, którym serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz młodzieżowego środowiska powiatu gorlickiego. Pierwsza sesja Rady odbędzie się już w miesiącu czerwcu.

          Szkolna Komisja Wyborcza dziękuje wszystkim za poważne podejście do wyborów, a Pani Sekretarz szkoły  za bardzo sprawne ogarniecie kwestii tzw. „papierów”

Previous Article
Next Article