15 maja w Bobowej…

Rodzinny festyn z okazji imienin Św. Zofii, patronki miasta, zgromadził w Bobowej w tym dniu tłumy ludzi. Piękna pogoda oraz wiele przygotowanych na tą okazję atrakcji to, poza aspektem religijnym, główne powody sukcesu tego wydarzenia. Każdy optymistycznie nastawiony do życia uczestnik mógł znaleźć tutaj coś dla siebie. Dużym powodzeniem cieszyło się w tym dniu także stoisko oferujące profesjonalne usługi fryzjerskie, przygotowane przez uczennice Zespołu Szkół Zawodowych w Bobowej, pod opieką Pani Beaty Serafin-Forczek. Przyszłe fryzjerki: Anna Zych, Oliwia Semla, Weronika Gucwa, Patrycja Pawlik oraz Maria Ćwikła wykonały chętnym osobom wiele ciekawych fryzur, pokazując już osiągnięty wysoki poziom przygotowania zawodowego.

ZSZ w Bobowej od wielu lat kształci młodzież w popularnych, poszukiwanych i dobrze opłacanych zawodach. Właśnie rozpoczyna się rekrutacja uczniów na kolejny rok szkolny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

www.zsz.bobowa.pl

Previous Article
Next Article