Patriotyczna majówka przed nami!!!

Przed nami tradycyjna majówka. Miesiąc maj rozpoczyna się ważnymi dla Polaków świętami narodowymi. Drugiego maja obchodzimy tzw. Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, zaś trzeciego maja  231 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Przywiązanie do symboli narodowych, miłość ojczyzny i znajomość historii, w obecnych czasach nabiera szczególnego znaczenia. Obserwowane wydarzenia pokazują nam, że wolność  i niepodległość ojczyzny jest dobrem bardzo kruchym i wymagają  wysiłku a także starania każdego z nas.
Cieszmy się, że możemy w pokojowych warunkach manifestować nasz patriotyzm, biorąc udział w wydarzeniach, które właśnie przed nami.

         Dyrektor ZSZ w Bobowej gorąco zaprasza i zachęca nauczycieli, pracowników, a w szczególności uczniów szkoły do licznego wzięcia udziału w organizowanych przez Gminę Bobowa uroczystościach, które rozpoczną  się  2 maja
o godzinie 16:45 zbiórką pocztów sztandarowych przy ul. Gryfitów w Bobowej.
O godzinie 17:00 – uroczysta Msza Święta, po której nastąpi przemarsz na Rynek i rozwiniecie Flagi Rzeczpospolitej wokół Rynku. O godzinie 18:30 część artystyczna w wykonaniu Szkoły Muzycznej w Bobowej w Sali widowiskowej Koronka.

Previous Article
Next Article