Sportowe powitanie wiosny

Pierwszy dzień wiosny, popularnie zwany „dniem wagarowicza”, uczniowie ZSZ w Bobowej połączyli z emocjami wydarzeń sportowych, które miały tam miejsce. Dużym zainteresowaniem cieszył się siatkarski pojedynek reprezentacji chłopców z technikum, przeciwko kolegom ze szkoły branżowej. Tym razem lepsi okazali się zawodnicy reprezentujący szkołę branżową. Wyjątkowych emocji dostarczył jednak mecz siatkówki szkolnej reprezentacji dziewcząt, przeciwko chłopcom reprezentującym technikum. Tutaj lepsze okazały się uczennice, wygrywając ostatecznie w emocjonującym tie-breaku. Korzystając z pięknej pogody, uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w marszu terenowym po okolicach Bobowej, poznając jednocześnie mniej znane miejsca.

Było też coś dla smakoszy. Atrakcje kulinarne w ten dzień zapewniła chętnym zaprzyjaźniona ze szkołą restauracja Paleta Smaków. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali nauczyciele, a brak zajęć dydaktycznych w tym dniu był dodatkowym atutem do rezygnacji z nie zawsze bezpiecznych wagarów. Także rodzicom przypadł do gustu taki właśnie pomysł na spędzanie tego wyjątkowego dnia.

Previous Article
Next Article