Pomoc dla Ukrainy

🇺🇦 🇵🇱 🇺🇦 🇵🇱 🇺🇦 🇵🇱 🇺🇦 🇵🇱 Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Wyspiańskiego w Bobowej, wiele razy angażowaliście się w organizowane w Naszej Szkole akcje charytatywne, pokazując przy tym, że macie wielkie serca ❤ ❤ ❤

Zwracamy się do Was z prośbą o włączenie się w akcję #pomocdlaukrainy , która w Naszej Szkole będzie polegała na zbiórce pieniędzy dla uchodźców uciekających przed wojną na Ukrainie. Zbiórka będzie prowadzona w dniach 28.02 – 05.03, czyli przez cały nadchodzący tydzień. Przeprowadzą ją uczniowie, którzy należą do Szkolnego Koła Wolontariatu. W ten sposób włączymy się w akcję Caritas „Pomoc dla Ukrainy” .
Bądźmy solidarni z Ukrainą! 🇵🇱 ❤ 🇺🇦 solidarnizukrainą

Liczymy na Was!

Previous Article
Next Article