Dobre wiadomości dla ósmoklasistów z Bobowej i okolic!

Nadchodząca wiosna zwiastuje gorący okres dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych. Wybór dalszego kierunku kształcenia, wybór zawodu i szkoły ponadpodstawowej często może zadecydować o szeroko rozumianej przyszłości człowieka.

Bardzo dobrą informacją dla ósmoklasistów z Bobowej i okolic jest fakt, iż według Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy w Krakowie oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Gorlicach – wszystkie proponowane przez Zespół Szkół Zawodowych im Stanisława Wyspiańskiego w Bobowej zawody znajdują się w czołówce listy najbardziej poszukiwanych na obecnym rynku pracy w Polsce oraz regionie. To także zawody szeroko poszukiwane w Unii Europejskiej. Zawody z grupy IT, samochodowej czy budowlanej plasują się dodatkowo bardzo wysoko na liście oferowanych zarobków!

Bardzo pozytywnie oceniono także fakt ciągłego wzbogacania i modernizacji klasopracowni specjalistycznych do nauki zawodu, oraz nawiązanie przez placówkę współpracy z nowymi pracodawcami, oferującymi atrakcyjne miejsca odbywania praktyk zawodowych. W ostatnim czasie szkoła uzyskała również akredytację umożliwiającą realizację ciekawych praktyk zagranicznych przez kilka kolejnych lat.
Najlepszą rekomendacją wysokiego poziomu kształcenia zawodowego w tej szkole jest wysoka zdawalność egzaminów kończących szkołę.

Nikogo nie trzeba dziś chyba przekonywać o zaletach nauki w pobliżu miejsca zamieszkania. To oprócz istotnej oszczędności czasu i pieniędzy, także brak narażania się na wiele przykrych aspektów i zagrożeń trapiących duże zbiorowiska przedmiotowo traktowanych uczniów.
Dla uczniów zamiejscowych szkoła dysponuje własnym internatem.

Więcej szczegółów na temat oferty kształcenia na stronie: rekrutacja.zsz.bobowa.pl oraz pod numerem telefonu 18 3514031 w godz. 8-15, lub osobiście w siedzibie szkoły: Bobowa ul. Grunwaldzka 10.
ZAPRASZAMY

Previous Article
Next Article